Značky v italském domě

Naše nabídka

slide-nissan-alfa-fiat

Automobily

Alfa Romeo

La Meccanica delle emozioni!

Emoce na prvním místě, to je Alfa Romeo. Zažijte lásku na první pohled, nechte se unést tou pravou italskou vášní a posuňte své hranice zase o kus dopředu. Přes 100 let rozdává značka Alfa Romeo radost ze sportovní jízdy. Proměňte svoji každodenní cestu v zážitek a čistou radost.

car_alfa
car_fiat

Fiat

Fabricca Italiana Automobili Torino!

Turínská automobilka jejíž původ sahá až do roku 1899, kdy z malé továrny vyjel první vůz s označením Fiat 4 HP. Přes 120 let zkušeností, inovátorství a technologií určujících trendy a my Vám přinášíme rozmanitou nabídku modelů, které uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků. Přijďte se k nám podívat nebo vyzkoušet tu správnou Itálii.

Fiat Professional

Fabricca Italiana Automobili Torino!

Fiat Professional se zaměřuje na uspokojení především pracovních a volnočasových vozidel všech velikostí. Máte firmu a upotřebíte prostor pro převoz objemných věcí, nebo si prostě jen rádi užijete dostatečný prostor v komfortu osobního vozu? Přesně pro Vás je stvořena nabídka Fiat Professional.

car-fiat-professional
car_jeep

Jeep

Svoboda, dobrodružství, autentičnost a vášeň.

Tradice značky Jeep je více než 75 let spojena s těmito slovy. Technická a smysluplná řešení pomohla vytvořit unikátní spojení mezi majiteli vozů Jeep. Buďte jedním z nich a staňte se tak součástí ikonických modelů této značky.

Nissan

Innovation that excites

Japonská preciznost skloubená s moderním designem a těmi nejvyspělejšími technologiem. Objevte sílu vozů Nissan a přijďte se k nám podívat a nezapomeňte že Vy i Váš vůz si zaslouží více!

car_nissan_logo

Motorky

Aprilia

Zrozena k závodění!

Začalo to v roce 1945 ve městě Noale nedaleko Benátek, kdy Alberto Beggio založil malou firmu na výrobu jízdních kol. Vývoj a výroba motocyklů započala v roce 1968 a výčet úspěchů sahá stejně daleko. Přijďte k nám na salon a můžete si kus historie uzmout pro sebe.

Moto Guzzi

Životní styl!

Značka Moto Guzzi je známá již od roku 1921, kdy byla v jedné kanceláři v italském Janově založena firma “Societá Anonima Moto Guzzi” za účelem výroby a prodeje motocyklů a příslušenství. Charakteristický znak orla s roztaženými křídly nelze s ničím zaměnit a design motorek vás uhrane natolik, že ovlivní I životní styl.

moto-guzzi
logo-vespa

Vespa

Italská vosa každým coulem!

Historie nejznámější značky skútrů započala po 2. Světové válce, kdy se v krizi hledal levný dopravní prostředek pro masy. A dnes je z této značky ikonická modla a pokaždé, když vyslovíte slovo skútr, vybaví se vám slunná ulice v Římě, kde jsou tyto stroje na každém rohu.

Piaggio

Světově proslulý výrobce

Světově proslulý výrobce motocyklů, skútrů a mopedů s italskou duší s historií od roku 1884, kdy od designování nábytku pro luxusní lodě a vývoj leteckých motorů dosáhl v roce 2017 absolutního vedení, co se trhu se skútry na evropském kontinentu týče. Staňte se součástí rodiny a přijďte si pro tu pravou Itálii.

skutr-piaggio