Kariéra

staňte se našimi spolupracovníky

Kariéra ve Valenter Auto

Valenter Auto, autorizovaný dealer Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, Nissan a Jeep

TECHNIK PŘÍJMU OPRAV, Praha Ořech

Hledáme přijímacího technika vozů zn. FCA/Nissan na Ořechu

Co potřebujeme a hledáme?
Máme hodně zakázek a rosteme, proto hledáme příjemného a komunikativního kolegu/kolegyni, fandu do aut s aktivním přístupem k zákazníkovi a jeho potřebám.
Technické myšlení, otevřená mysl, ochota tvrdě na sobě pracovat a věci neustále posouvat kupředu jsou základ a maturita či předchozí praxe podmínkou.
Co budete dělat?
Budete kompletně zajišťovat servisní zakázky od samotného přijmu vozu až do konečného uzavření zakázky předáním vozu zákazníkovi. Automobil je pro zákazníky nezřídka platným členem rodiny a to je třeba mít vždy při jednání s ním na paměti.
Mezi Vaše hlavní činnosti bude patřit:
– příjem vozidel do servisu a jejich předání po prohlídce/opravě
– předběžná kalkulace ceny práce, náhradních dílů a příslušenství
– tvorba servisních zakázek
– odpovědnost za dodržování termínů
– předání práce na dílnu
– fakturace zakázek
– komunikace se zákazníky během opravy vozu
– u pojistných událostí dodání podkladů na pojišťovny komunikace s pojišťovnou
– práce ve firemním systému
Kontaktujte nás na valenter@valenter.cz případně volejte na +420 222 352 200.

Head of Aftersales (Vedoucí servisu)

Do našeho týmu hledáme zkušeného kolegu, který působí na pozici vedoucího servisu. Náš nový kolega by měl mít zkušenost s vedením lidí a rád by byl součástí nadnárodního koncernu a silné značky na trhu.

Co bude mít Head of Aftersales na starost?
– bude řídit a organizovat chod oddělení poprodejních retailových služeb
– bude mít zodpovědnost za strategické plánování rozvoje poprodejních služeb
– spolurozhodování o řízení společnosti
– řízení nákladů oddělení poprodejních služeb
– kalkulování investic do servisních dílen a zařízení
– optimalizaci procesů a navrhování inovativních řešení
– reporting pro vedení společnosti
– plnění cílů dealera (KPI), strategie a vyhodnocení CSI
– přípravu a dodržení ročního rozpočtu pro aftersales oddělení
– řízení a motivování zaměstnanců na dvou našich pobočkách
– rozvíjení a podporu vztahů mezi společností, zaměstnanci a zákazníky
– komunikace s klíčovými zákazníky a dodavateli, s pracovníky servisu a skladu
Co by měl kandidát mít?
– SS/VŠ vzdělání
– praxe v oboru autoopravárenství a řízení min. 5 let
– znalost anglického, případně německého jazyka
Co můžeme nabídnout?
– zázemí silné společnosti s více než 20-ti letou historií
– příjemné moderní pracovní prostředí
– řadu zaměstnaneckých benefitů

Prodejce nových vozů - junior (příležitost pro absolventy!)

Během jízdy u nás budeš:
– aktivně komunikovat se stávajícími i novými klienty
– poskytovat poradenství a odborné informace k nabízeným vozům
– uzavírat obchody o prodeji vozů, doplňků, finančních produktů a pojištění
– nevyhneš se ani administrativní činnosti spojené s prodejem vozů
– účastnit se výstav a dalších marketingových akcí
Součástí naší výbavy je:
– motivační mzdové ohodnocení: fixní plat + provize
– důkladné zaškolení a mentoring od vedoucího značky
– možnost kariérního růstu v oblasti prodeje nových vozů
– systém pravidelného odborného školení přímo od výrobce či importéra
– zázemí a stabilita největšího dealera nových vozů v České republice
– práci v moderním prostředí a přátelském kolektivu
– mobilní telefon a služební vozidlo i k soukromým účelům
– standardně všem našim novým zaměstnancům dáváme smlouvu určitou na 1 rok s možností prodloužení – dohoda možná.
Vaše ideální konfigurace:
– velmi dobré komunikační dovednosti a tah na branku
– schopnost týmové práce, samostatnost, zodpovědnost
vysoké pracovní nasazení, flexibilitu a odolnost vůči stresu
– bez řidičského průkazu to taky nepůjde
– vše ostatní Tě naučíme, nejdůležitější je pro nás zájem o auta a chuť učit se novým věcem
Termín nástupu – čím dřív, tím líp, na toho správného si však rádi počkáme.

Automechanik Praha-Ořech FCA/Nissan

Náplní Vaší práce bude:
• automechanické opravy
• servisní prohlídky
• diagnostika závad
• drobné autoelektrikářské práce

Požadujeme:
• min. vzdělání, vyučen jako automechanik
• praxe se značkovým servisem velkou výhodou
• znalost terminologie automobilů
• znalost práce na PC
• čistý trestný rejstřík
• orientace na kvalitu a výsledek
• ŘP skupiny B

Nabízíme Vám:
• zajímavou a zodpovědnou práci
• dlouhodobý pracovní poměr
• odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na výkonu (35-50 tis)
• příspěvek na dopravu
Termín nástupu: ihned

V případě, že máte zájem o uvedenou pozici a splňujete uvedené požadavky, kontaktujte nás na valenter@valenter.cz případně volejte na +420 602 726 931.

Autoelektrikář

Nabízená pozice:
• Opravy vozidel v rámci záručních a pozáručních oprav
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
• Ukončené SOU / SŠ vzdělání v oboru
• Minimálně 3 roky praxe
• Samostatnost, zodpovědnost
• Zájem o osobní rozvoj
Co vám můžeme nabídnout:
• Nadstandardní platové ohodnocení, práci na HPP
• Prestižní pracovní pozici v úspěšné společnosti
• Zázemí, stabilitu a možnost osobního rozvoje
• Systém průběžného vzdělávání a školení
• Možnost oprav vlastních vozů po pracovní době
• Náhradní díly na vlastní vozidla za režijní ceny

Plat 40.000 – 50.000,-Kč hrubého měsíčně.

Autoklempíř

Náplň práce:
• provádění oprav na vozidlech zákazníků
Požadujeme:
• vyučen v oboru autoklempíř
• praxi v oboru
• řidičský průkaz B případně C
• samostatnost, spolehlivost, bezúhonnost

Plat 40.000 – 50.000,-Kč

Kontaktujte nás na valenter@valenter.cz případně volejte na +420 602 726 931.